Nevyrábíme manažerské rychlokvašky ani umělohmotné leadery. U nás je leader ten, kdo ví, co chce. A ví, proč to chce. Když nemá v tomhle jasno, musí zoufale práskat bičem. Sebe i ostatní. Naším programem už prošlo více než osm desítek účastníků.

Program „Můj Leadership“

Rozvojový základní program „Můj Leadership“ pro ty, co chtějí OPRAVDU být dobrým leaderem, a ne jen o tom mluvit.

Pro vás, manažery, kteří nechcete, aby vás někdo učil správné „věty“, přiměřené reakce, ALE chcete zůstat sami sebou a využít svůj přirozený talent a sílu.

Pro vás, kteří práci obětujete hodně cenného; někdo obětoval zdraví, svoje koníčky, někdo vztahy, někdo i čas s dětmi. A někteří jste možná zašli ještě dál. „Museli“ jste v určité situaci ustoupit ze své cti, ze svých hodnot….

Program pro letošní rok ke stažení níže.

Nadstavba programu „Můj Leadership“

Nadstavba programu „Můj Leadership“ bude zaměřena na složité vztahy. Protože právě tam naše ego řádí nejvíce. Nefungující vztahy, ať soukromé či pracovní, nám berou energii ve dne, v noci. Pak nemáme sílu žít smysluplný život.

Pro koho? Pro kohokoliv … Pokud nejste účastník ze základní části programu, spojte se s námi. Zařídíme, abyste se mohl/a přidat (dostanete malý domácí úkol dopředu).

Program pro letošní rok se připravuje.

S Ivou Pondělíkovou a jejími hosty