Pořádáme charitativní akce na podporu těch, kteří zdravotně nemají moc štěstí nebo těm, kteří se starají o staré a nemohoucí:

  • osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst – např. na téma digitální detox, vyjednávání je součástí našich životů, zvládání stresu v nejistých dobách, partnerské vztahy, nové návyky a jak si je dlouhodobě udržet atd.,
  • každoroční psychoholčičí večery s krásnými věcmi, jejich prodej, výměna a se sklenkou prosecca či charitativní bazar „Dobročinné hadry“,
  • meditace, rituály dle ročního období či online kurz “Úvod do mindfulness”.

Přidejte se k nám! Všechno, co vyděláme, pošleme tam, kde to potřebují… každou účastí přispíváte.

Jaký byl rok 2022

Zdá se, že i v době, kdy ekonomická situace není příliš příznivá, nezapomněli jsme na ty, kterým štěstí přálo méně. Na začátku roku jsme svoji energii věnovali Ukrajině. Z obecné finanční pomoci jsme později zacílili na Dům seniorů ve Lvově společně s Kamilou Simonovou. Ve zbytku roku jsme se věnovali “našim” dětem, Terce, Elence a Kubovi. Částku, kterou jim věnujeme každý rok jsme výrazně navýšili. Přejeme všem třem dětem, aby naše peníze potřebovaly méně a méně.

A teď to nejdůležitější. Kdyby nebylo Vás, dokázali bychom daleko méně. Pomohli jste nám vést meditační série Mindfulness (Martin Janeček), organizovat dva dobročinné bazary a Inner Adventure. A Vy ostatní jste přispěli tím, že jste přišli a věřili, že to celé dává smysl. Nebo jste si koupili knížky. Nebo jen tak vhodili do kasičky bankovku nebo něco poslali na účet.

Celková částka za rok 2022 přesáhla 120 000 korun. A šperky z našich bazarů putují do oblasti sociální péče těm ženám, které se starají o druhé. Pro mě osobně je nejlepší to, že mám kolem sebe takové lidi. Děkuji Vám všem.

Co jsou psychotéky

Psychotéky jsou pro ty, kdo se nebojí přemýšlet. Jsou pro všechny, kteří se umějí rozhodnout, pro plnohodnotný život. A také pro ty, kteří se nebojí hledat.

V rámci Psychoték přicházíme s neotřelými tématy, experimentujeme s novinkami a překvapujeme. Hledáme inspiraci a nabízíme ji i vám. Společně s vámi se ptáme a hledáme odpovědi. A zároveň nezapomínáme na ty, kdo mají v životě míň štěstí.

Psychotéky jsou určeny všem, kteří mají odvahu vzít svůj život do vlastních rukou a opravdu ho prožít.

Mít takovou oázu. Místo, kam můžeš přijít a potkat tam další lidi, kteří se taky snaží rozvíjet, zajímají se o věci a zkouší je. I na sobě 🙂 A půjde to třeba i do hloubky a zároveň to bude zábava. Tohle nás napadalo. Tak vznikly Psychotéky.

Žijeme a pracujeme – a v obojím jsme někdy nahoře a někdy dole a někdy tak nějak uprostřed. Řešíme kariéry, zamilováváme se a hádáme, bojíme se o děti, objevujeme v sobě talenty, bojujeme s blbci, snažíme se dostat něco do hlavy a něco z hlavy, toužíme po dnech, které mají 36 hodin, vrháme se do víru velkoměsta i odcházíme do ticha lesa. A aby nás z toho všeho neodvezl Chocholoušek, setkáváme se v Psychotékách. Sedí tu vedle sebe top manažer, máma, co si odběhla od dětí, holka v úžasných botách a kluk v džínách a tričku, o kterém nevíme, odkud přišel. A funguje, ladí to a baví nás to. Navíc: všechno, co vyděláme, pošleme tam, kde to potřebují…každou účastí přispíváte.

Komu a jak pomáháme

Výtěžek pomáhá našim malým chráněncům, Terce, Elence a Kubovi, kteří zdravotně nemají moc štěstí. Těm, kteří se starají o staré a nemohoucí. Díky Vám❤️

Ceník

Vyberte si, kolik Vám finanční situace dovolí. Výtěžek půjde vždy na dobročinné účely.

SAMOPLÁTCI

Samoplátcem rozumíme osobu hradící vstupy z vlastních již zdaněných zdrojů, nikoliv firemních. Permanentka platí 1 rok od data vystavení.

  • Jednotlivý dobrovstup (přenosný): 250 – 950 Kč
  • Permanentka (10 vstupů): 250 – 9500 Kč + dárek

FIRMY A PARTNEŘI

  • Jednotlivý dobrovstup (přenosný): 350 – 1500 Kč

K uvedené ceně přísluší DPH. Vstupy je možno nakoupit v balících – obdoba permanentky.

Platba je možná i Sodexo passy: Dárkový Pass, Bonus Pass, Smart Pass, Flexi Pass, Fokus Pass + přes systém Cafeteria/ePass

Dárkové poukazy

Všechny naše Psychotéky můžete také věnovat jako netradiční dárek. Po objednání obdržíte elegantní dárkový poukaz ve formátu A5. Poukaz je možno vytvořit na jakýkoli počet vstupů či permanentek, ceny se řídí ceníkem.

Časté dotazy

Jak velké jsou na psychotékách skupiny?
To je různé. Standardní skupina je okolo 8 účastníků, ale počet se může pohybovat mezi 4-15 🙂 Pokud máte problém se zapojením se do větší skupiny, zeptejte se nás před konáním konkrétní psychotéky.

Musím se při psychotéce aktivně zapojovat?
Tohle necháme zcela na vás a na lektorovi, který k účastníkům vždy přistupuje velice citlivě a bere ohledy na individuální rozpoložení každého z vás.

Kde psychotéky probíhají a kdy?
Převážná většina psychoték se koná u nás v ČNP na Smíchově, viz kontakty. Někdy zařazujeme do programu speciální psychotéky (např. běžecké) a tam potom vždy dopředu avizujeme, kde se daná psychotéka koná. No a kdy? Přesné datum naleznete u každé psychotéky, včetně doby konání, standardně je psychotéka od 18:00 do 20:00 hodin, pokud není uvedeno jinak.

Co si mám vzít na sebe?
To samozřejmě záleží na tom, na jakou psychotéku jdete:-) Obecně doporučujeme přijít v tom, v čem se cítíte dobře a pohodlně (což můžou být pro někoho tepláky a pro někoho podpatky). A v případě speciálních psychoték je to jasné, na běžeckou v běžeckém, na cvičící v cvičíčím… 🙂

Jak se můžu přihlásit?
∗ Emailem na consulting@cnp-consulting.cz
∗ Telefonicky na čísle 736 514 568, ale počítejte s tím, že po Vás stejně budeme chtít, abyste nám poslali emailem svoje kontaktní informace:-)

Jak můžu zaplatit?
Uhradit psychotéku můžete bankovním převodem, údaje potřebné k platbě Vám sdělíme po přihlášení. V případě přihlášení např. až v den konání psychotéky můžete zaplatit u nás na místě v hotovosti oproti příjmovému daňovému dokladu. Nově jsme také nově zavedli možnost úhrady psychoték pomocí benefit poukázek – Sodexo passů.

Můžu koupit psychotéku jako dárek?
Samozřejmě můžete. Máte-li zájem udělat někomu radost vstupem na psychotéku, rádi pro vás vystavíme dárkový voucher, který má platnost 1 rok od nákupu. Dárkový voucher lze využít i například k částečné úhradě speciální celodenní psychotéky.

Z poslední psychotéky mám od vás bonusovou poukázku na 100,- Kč. Jak ji mohu využít?
Bonusenku či slevenku, jak poukázky nazýváme, můžete uplatnit na všechny akce, které Psychotéky i ČNP Consulting pořádají. Při přihlášení stačí nahlásit počet slevenek, které uplatňuje, zohledníme to v ceně vstupu na danou akci. Poukázky lze sčítat. Bonus nelze vyměnit za peníze a při neúčasti (včetně neúčasti omluvené) na akci, na níž byl byl  využit, bonus nevracíme. Platnost bonusu je 3 měsíce od data získání, na každé slevence se snažíme toto datum mít pro vás uvedené, abyste nemuseli držet v hlavě, do kdy Vám platí.

Je přihlášení na Psychotéky závazné?
Bez účtování jakéhokoliv poplatku lze účast zrušit do 5 pracovních dnů před konáním Psychotéky. Při odhlášení méně než 5 pracovních dnů před konáním Psychotéky vstupné propadá, případě za sebe můžete vyslat náhradníka. Pokud nebyla provedena platba předem, fakturujeme storno poplatek ve výši vstupného.